Inne Lifestyle

DO DRUKU plany lekcji, plannery

Już jutro na ulicach widać będzie mnóstwo elegancko ubranych uczniów zmierzających do szkół. Nadszedł wrzesień, a wraz z nim nowy rok szkolny. Z tej okazji przygotowałam dla was wiele planerów i planów lekcji do druku.

Niestety udawanie, że to się nie dzieje, nie podziała na dłuższą metę. Spróbujmy więc choć trochę umilić sobie to nieuniknione wydarzenie.

Odkąd zaczęłam używać kalendarzy i plenerów przetrwanie roku szkolnego stało się dużo prostsze. Przygotowałam dla was kilka propozycji na jeden dzień, tydzień oraz miesiąc. Spróbujcie wpisywać tam wszystkie swoje plany, a gwarantuję, że będziecie spędzać czas o wiele bardziej produktywnie, a obowiązki będą znikały w mniej bolesny sposób. Czy tylko mnie odhaczanie tych wszystkich czynności do wykonania sprawia taką satysfakcję? Jeśli nigdy nie próbowaliście, to teraz macie okazję i serdecznie polecam.

Zrobiłam dla was też kilka planów lekcji. Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie tutaj coś dla siebie. Wasz szkolny tydzień zapisany na ładnym planie będzie wyglądał znacznie mniej strasznie. Przynajmniej patrzeć się będzie na niego przyjemnie… gorzej z realizacją, ale to już temat na inny wpis.

Trzymam więc kciuki, że wam się przydadzą i będziecie z nich z powodzeniem korzystać. Wszytko do pobrania w formacie pdf😊

 

PLANERY,

pdf: Daily Planner (1)

 

PLANY ZAJĘĆ

Może polubisz...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *